Oriah Mountain Dreamer

Mind ei huvita see, mida sa elatise teenimiseks teed. Ma tahan teada, mida sa igatsed ning kas sa julged unistada kohtumisest oma südamesoovidega.

Mind ei huvita see, kui vana sa oled. Ma tahan teada, kas sa julged riskida ning näida narrina armastuse, unistuste ning elusolemise püüdlustes.

Ma tahan teada, kas sa oled puudutanud oma kurbuse sügavust, kas oled olnud avatud elu reetmisele või oled kärbu tõmbunud ning sulgenud iseennast võimaliku valu eest. Ma tahan teada, kas sa suudad istuda oma valuga, minu ja iseenda omaga, ilma et seda peidaksid või püüaksid seda vaigistada.

Ma tahan teada, kas sa rõõmustad, koos minu ja iseendaga, kas suudad metsikult tantsida ning lasta tekkinud ekstaasil täita oma keha pealaest varvasteni ilma, et oleksid hoolikas, realistlik, ning pidevalt meenutaks inimeseks olemise piiratust.

Mind ei huvita see, kas lugu, mida sa räägid on tõene. Ma tahan teada, kas sa suudad petta kedagi teist, et jääda truuks iseendale; kas suudad taluda äraandmise süüdistusi ning reeta oma enda hing; kas suudad kedagi alt vedada ja samas jääda usaldusväärseks.

Ma tahan teada, kas suudad näha ilu isegi siis, kui asjad ei ole ilusad, ja nii iga päev ning kas suudad luua elu selle kohalolust.

Ma tahan teada, kas sa suudad elada ebaõnnestumisega, iseenda ja minu omaga, ning ikka veel seista järve kaldal ja hõigata hõbedase kuu suunas JAH.

Mind ei huvita, kus sa elad või kui palju raha sul on. Ma tahan teada, kas sa suudad üles tõusta, pärast kurbuse ja lootusetusega täitunud ööd, kurnatud ja väsinud, ning teha kõik selleks, et toita oma lapsed.

Mind ei huvita, keda sa tunned ja kuidas sa siia tulid. Ma tahan teada, kas sa seisad minuga tule keskel ning ei kohku tagasi.

Mind ei huvita see, kus, mida või kellega sa oled õppinud. Ma tahan teada, mis sulle sisemiselt jõudu annab, kui kõik muu kokku kukub.

Ma tahan teada, kas sa suudad olla üksinda ja kas sulle tegelikult meeldib see seltskond, kellega sa üksikutel hetkedel koos oled.

Kaasav juhtimine

Kuidas luua eeldused, et inimesed tahavad osaleda, anda oma panuse ning võtta osa millegi elluviimisest?

Kuidas leida endas sisemised ressursid, et algatada olulisi protsesse?

Kuidas kutsuda ringi need, kes seni on kõrvale jäänud?

Raamat Ruumi Loojad

Raamat Ruumiloojad

Raamat kaasamishuvilistele, juhtidele, maailmamuutjatele

Kaasava juhtimise kogemuslood

- Anneli Kimmel

- Ulla-Maia Timmo

- Toomas Trapido

Õppekorralduse põhimõtted

Ruumiloojad logo
Partnerlus logo