Caitlin FrostBaseerub Byron Katie praktikal “The Work”.

Koolitaja Caitlin Frost, Kanada

22.-24. juuli 2015, Männiku Metsatalu, www.metsatalu.ee

Registreerumine kuni 15. juulini.

Kas oled mõelnud, millised on need sügavalt juurdunud uskumused, arusaamad või hirmud, mis hoiavad sind tagasi ning põhjustavad stressi nii töös, suhetes kui elus laiemalt? Kuhu oled täna kinni jäänud? Ja kas on võimalik teadlikult oma piiravaid uskumusi paigast nihutada?

“Ma ei saa sellega kindlasti hakkama. Ma ei ole seda tööd väärt. Ma ei usu, et ma saan vabakutselisena hakkama….” Kas julgeme tunnistada või ei, igaühel meist on mingid piiravad uskumused, mis takistavad nautimast elu ja tööd täiel rinnal, viima ellu suurimaid unistusi või rakendama oma loovat potentsiaali. Sageli ei ole me nendest oletustest või takistavatest “lugudest” isegi teadlik.

3- päevane töötuba pakub suurepärast võimalust õppida praktikat “The Work” kasutama oma igapäevatöös. Praktiliste harjutuste kaudu on sul võimalik uurida oma piiravaid uskumusi, mis on seotud suhete, töö, õnnestumise või ebaõnnestumisega, juhtimise, suhtlemise, hirmude, kaasamisega jne. Töötoas harjutatakse praktika rakendamist koos teiste kaasosalistega ning saadakse igakülgset tuge ka koolitajalt.

“The Work”, mis sündis Byron Katie isikliku kogemuse najal, on lihtne ja mõjus praktika, kuidas teadlikult oma piiravaid uskumusi üles leida ning seejärel enda jaoks kasulikuks muuta. Selle praktika kasutamine igapäevaelus ja -töös aitab vähendada stressi, näha uusi perspektiive, olla enam ühenduses oma loova enesekindlusega ning üles leida sisemine rahu ja tasakaal. Ühtlasi annab juhised, kuidas aidata teisi, kes oma uskumustesse on kinni jäänud. 

Töötuba on avatud kõigile huvilistele, kes hoolivad oma arenguteest. See on sobiv koht juhtidele, õpetajatele, lastevanematele, tervishoiutöötajatele, terapeutidele, sotsiaal- ja noorsootöötajatele, koolitajatele, kaasajatele jne.

Töötuba juhendab kaasamispraktik, coach ja “The Work” sertifitseeritud koolitaja Caitlin Frost Kanadast.

Ta on õppinud Byron Katie enda käe all ning rakendanud praktikat enam kui 15 aastat. Tal on pikaajaline kogemus praktika rakendamisest nii suurettevõtetes, ülikoolides, finantssektoris kui ka meditatsioonikeskustes. Nii on tema kaasabil “The Work” jõudnud erinevatesse juhtimisalastesse programmidesse, nt Leadership 2020/British Columbia, The Harvard Kennedy Leadership Alumni Program, Ohio State University Leadership Program. Tema töö ja elu kohta võib enam lugeda www.caitlinfrost.ca.

PRAKTILINE INFO

Töötuba algab 22. juulil, kell 11.00 ja lõpeb reedel, 24. juuil kell 15.00, Männiku Metsatalus Viljandimaal.
Töökeeleks on inglise keel, ent harjutusi võib teha ka osalejatele sobivas keeles.
Kohtade arv on piiratud.

REGISTREERIMINE

3- päeva osalustasu (majutus, toitlustus, materjalid, läbiviimine) lähtub printsiibist – “panusta niipalju kui saad ja natuke rohkem” alates 290 – 390 EUR. Teisisõnu, vali lähtuvalt enda võimalustest ning vajadustest panustamise summa ja märgi see registreerimislehele.
NB! Osalustasu ei sisalda reisikulusid koolituspaika. Osavõtust loobumisest palume teatada kirjalikult. Kuni 14 päeva enne töötuba tagastame 75% osalustasust, hilisemad loobumised kokkuleppel korraldajatega.

Küsi julgelt lisa:
Piret Jeedas, +3725292242, piret@ruumiloojad.ee
Kati Orav, +37256498816, kati@kating.ee

Kaasav juhtimine

Kuidas luua eeldused, et inimesed tahavad osaleda, anda oma panuse ning võtta osa millegi elluviimisest?

Kuidas leida endas sisemised ressursid, et algatada olulisi protsesse?

Kuidas kutsuda ringi need, kes seni on kõrvale jäänud?

Raamat Ruumi Loojad

Raamat Ruumiloojad

Raamat kaasamishuvilistele, juhtidele, maailmamuutjatele

Kaasava juhtimise kogemuslood

- Anneli Kimmel

- Ulla-Maia Timmo

- Toomas Trapido

Õppekorralduse põhimõtted

Ruumiloojad logo
Partnerlus logo